FERMANIHUBWORLD OF TANKS COMMUNITY
[[i18n:header.live.local]]
Indien-Pz.
SESTAVY TANKŮ

Indien-Pz.

8Úroveň·Německo·Střední

HOTOVÉ SESTAVY

Snímek: 15.10.2026

Znaky, ZK na Tankové eso a statistiky záznamů platí pro vybraný server.

Znaky a historie
VybaveníPolní vylepšeníPosádka a schopnostiZÁZNAMY

Co dát na Indien-Pz. ve World of Tanks: vybavení, schopnosti posádky, spotřební doplňky a polní vylepšení. Prahy pro 3 znaky a Tankové eso na EU, NA a ASIA.

Vybavení

Oblíbenost mezi hráči: 26.56%

Spotřební doplňky

Spotřební doplňky patří k sestavě. Jídlo posiluje posádku; hasicí přístroj je alternativou, když je důležitější ochrana před požárem.

Выбрать снаряжение

Polní vylepšení

2
4
5

Vyberte úpravu pro její účinky oproti žádným dvojitým úpravám.

Posádka a schopnosti

Oblíbenost schopností. Procenta ukazují využití, nikoli pořadí výcviku.

Velitel

Hlavní kvalifikace · 6 schopností

Šestý smysl je vestavěný

Velitel → Radista

Dodatečná kvalifikace · 3 bonusové schopnosti

Střelec

Hlavní kvalifikace · 6 schopností

Řidič

Hlavní kvalifikace · 6 schopností

Nabíječ

Hlavní kvalifikace · 6 schopností

Выбрать перк

Znaky a historieEU3 znaky2 289Tankové eso1 222ZobrazitSbalit

Kolik potřebuje Indien-Pz. na 3 vítězné znaky?

Indien-Pz., EU: orientační hranice 95% je 2 289 poškození s asistencí, údaje z 17.10.2026. Tankové eso: 1 222 základních ZK za bitvu, údaje z 17.10.2026.

World of Tanks: tabulka znaků a Tankového esa →
1 znak 65%1 217Kombinované poškození
2 znaky 85%1 810Kombinované poškození
100%2 689Kombinované poškození
Tankové eso1 222Základní ZK
Data WG · EU · 17.10.2026
ⓘ

Prahy se mění; jde o orientační hodnoty EU, nikoli záruku ocenění za jedinou bitvu.

Skutečné bitvy Indien-Pz.

ZÁZNAMY→
Vybavení ze záznamů webu

Co dát na Indien-Pz. ve WoT?

World of Tanks pro PC na serverech Wargaming EU, NA a ASIA. Porovnej dvě sestavy a vybavení ze skutečných záznamů bitev.

Jaké vybavení zvolit pro Indien-Pz.?

Hlavní sestava: Vertikální stabilizátor 1. třídy, Vylepšená ventilace 2. třídy, Hydraulický nabiják 2. třídy. Alternativa: Skládaná optika 1. třídy, Vylepšená ventilace 2. třídy, Hydraulický nabiják 2. třídy. Porovnej záložky výše a zvol sestavu pro svůj herní styl.

Jaké schopnosti posádky zvolit pro Indien-Pz.?

Vybraná hlavní sestava obsahuje: Bratři ve zbrani, Maskování, Průzkum, Prostorová představivost, Hašení požárů, Zachycení signálu, Jemné míření, Opravy. Sekce posádky ukazuje pořadí a specializace. Oblíbenost popisuje volby hráčů, nikoli povinné pořadí výcviku.

Jaké spotřební doplňky a polní vylepšení zvolit?

Spotřební doplňky hlavní sestavy: Manuální hasicí přístroj, Malá lékárnička, Malá sada nářadí. Dostupná polní vylepšení a změny vlastností jsou uvedeny výše. Bez ověřených statistik se procenta nedoplňují.

Kolik poškození je potřeba pro 3 znaky na Indien-Pz.?

Orientační hodnoty WG pro 95 % kombinovaného poškození:
EU: 2 289NA: 2 403ASIA: 2 197
Znak závisí na hodnocení efektivity a historii bitev; jedna bitva s tímto poškozením nezaručuje 3 znaky.
Data WG: 17.10.2026

Kolik základních ZK je potřeba na Tankové eso na Indien-Pz.?

Práh WG pro 99 % základních ZK:
EU: 1 222NA: 1 184ASIA: 1 207
Bonusy z prémiového účtu, záloh a násobitelů se nezapočítávají. Prahy se mění a představují vodítko, nikoli záruku ocenění.
Data WG: 17.10.2026