FERMANIHUBWORLD OF TANKS COMMUNITY
[[i18n:header.live.local]]
EBR 105
SESTAVY TANKŮ

EBR 105

10Úroveň·Francie·Lehký

HOTOVÉ SESTAVY

Snímek: 12.10.2026

Znaky, ZK na Tankové eso a statistiky záznamů platí pro vybraný server.

Kolik potřebuje EBR 105 na 3 vítězné znaky?

EBR 105, EU: orientační hranice 95% je 4 888 poškození s asistencí, údaje z 17.10.2026. Tankové eso: 1 266 základních ZK za bitvu, údaje z 17.10.2026.

World of Tanks: tabulka znaků a Tankového esa →
1 znak 65%2 370Kombinované poškození
2 znaky 85%3 737Kombinované poškození
100%5 847Kombinované poškození
Tankové eso1 266Základní ZK
Data WG · EU · 17.10.2026
ⓘ

Prahy se mění; jde o orientační hodnoty EU, nikoli záruku ocenění za jedinou bitvu.

VybaveníPolní vylepšeníPosádka a schopnostiZÁZNAMY

Co dát na EBR 105 ve World of Tanks: vybavení, schopnosti posádky, spotřební doplňky a polní vylepšení. Prahy pro 3 znaky a Tankové eso na EU, NA a ASIA.

Vybavení

Oblíbenost mezi hráči: 49.32%

Spotřební doplňky

Spotřební doplňky patří k sestavě. Jídlo posiluje posádku; hasicí přístroj je alternativou, když je důležitější ochrana před požárem.

Выбрать снаряжение

Polní vylepšení

2
4
5
7
8

Vyberte úpravu pro její účinky oproti žádným dvojitým úpravám.

Posádka a schopnosti

Oblíbenost schopností. Procenta ukazují využití, nikoli pořadí výcviku.

Velitel

Hlavní kvalifikace · 6 schopností

Šestý smysl je vestavěný

Velitel → Nabíječ

Dodatečná kvalifikace · 3 bonusové schopnosti

Střelec

Hlavní kvalifikace · 6 schopností

Řidič

Hlavní kvalifikace · 6 schopností

Radista

Hlavní kvalifikace · 6 schopností

Выбрать перк

Skutečné bitvy EBR 105

ZÁZNAMY→
Vybavení ze záznamů webu

Co dát na EBR 105 ve WoT?

World of Tanks pro PC na serverech Wargaming EU, NA a ASIA. Porovnej dvě sestavy a vybavení ze skutečných záznamů bitev.

Jaké vybavení zvolit pro EBR 105?

Hlavní sestava: Nízkohlučný výfukový systém 1. třídy, Skládaná optika 1. třídy, Sledovací systém velitele. Alternativa: Skládaná optika 1. třídy, Sledovací systém velitele, Vylepšená ventilace 3. třídy. Porovnej záložky výše a zvol sestavu pro svůj herní styl.

Jaké schopnosti posádky zvolit pro EBR 105?

Vybraná hlavní sestava obsahuje: Bratři ve zbrani, Maskování, Průzkum, Intuice, Ladění munice, Perfektní granát, Opravy, Prostorová představivost. Sekce posádky ukazuje pořadí a specializace. Oblíbenost popisuje volby hráčů, nikoli povinné pořadí výcviku.

Jaké spotřební doplňky a polní vylepšení zvolit?

Spotřební doplňky hlavní sestavy: Silná káva, Malá lékárnička, Malá sada nářadí. Dostupná polní vylepšení a změny vlastností jsou uvedeny výše. Bez ověřených statistik se procenta nedoplňují.

Kolik poškození je potřeba pro 3 znaky na EBR 105?

Orientační hodnoty WG pro 95 % kombinovaného poškození:
EU: 4 888NA: 4 949ASIA: 4 885
Znak závisí na hodnocení efektivity a historii bitev; jedna bitva s tímto poškozením nezaručuje 3 znaky.
Data WG: 17.10.2026

Kolik základních ZK je potřeba na Tankové eso na EBR 105?

Práh WG pro 99 % základních ZK:
EU: 1 266NA: 1 222ASIA: 1 252
Bonusy z prémiového účtu, záloh a násobitelů se nezapočítávají. Prahy se mění a představují vodítko, nikoli záruku ocenění.
Data WG: 17.10.2026